Markizy

Są idealnym pomysłem na zadaszenie tarasu, balkonu czy np. części ogrodu. W ofercie posiadamy bardzo szeroki wybór materiałów, które mogą być stosowane zarówno do użytku przydomowego jak i publicznego (bary, restauracje etc.). Spełniają bowiem normy przeciwpożarowe itp.

Markizy Tarasowe

W naszej ofercie znajdują się markizy w kasetach pełnych jak i bez kaset. Wiąrze się to głównie z ochroną materiału przy złożonej markizie w przypadku gdy jest narażona lub nie na działanie złych warunkach atmosferycznych. Wszystkie markizy mogą być wyposażone w sterowanie elektryczne i obsługiwane tymi samymi urządzeniami sterującymi co np. rolety zewnętrzne, czy brama garażowa. Mogą być również wyposażone w czujniki wiatrowo wstrząsowe, oświetlenie czy dogrzewanie tarasu.

Pergola

Pergola umożliwia wykonanie zadaszenia na dużym obszarze. Jest wykonana na konstrukcji metalowej i może być sterowana ręcznie lub automatycznie.

Soltenda

Jest to idealny system do zastosowania na przeszklonych powierzchniach dachów, czy ogrodach zimowych. Istnieje również możliwość zastosowania konstrukcji stalowej na otwartej powierzchni. Tkanina chowana w kasetce aluminiowej, bardzo solidna konstrukcja.

Potrzebujesz profesjonalnej porady Architekta?

Masz wątpliwości?
Zadzwoń. Doradzimy.