Moskitiery

Są jednym z najchętniej wybieranych produktów w naszej firmie. Dzieje się tak ponieważ coraz częściej zależy Państwu aby chronić domowników przed nieproszonymi insektami. Radzimy pomyśleć o nich szczególnie w nowych lub świeżo wyremontowanych wnętrzach. Pozwoli to na uniknięcie przykrych niespodzianek jakimi są np. plamy na ścianach po zabitych owadach.

System Ramkowy

Moskitiery ramkowe są najpopularnieszym rozwiązaniem w walce z owadami w naszych domach. Siatka z włókna szklanego, której używamy do ich produkcji jest na tyle drobna, że skutecznie zatrzymuje nieproszonych gości za oknem. Średnica oczka siatki wynosi 1mm. Profile, które wykorzystujemy wykonane są z tłoczonego aluminium, czyli z jednego kawałka metalu co ma bezpośredni wpływ na dopasowanie ramki moskitiery do ramy okiennej oraz na okres użytkowania. Moskitiery okienne przyczepiamy do okien specialnymi haczykami. Natomiast moskitiery drzwiowe wykorzystują system zawiasów ( z samodomknięciem) oraz magnesów neodymowych. Kolorystyka idealnie dopasowana do ramy okiennej.

System Rolowany

System ten najczęściej wykorzystywany jest do okien dachowych gdzie moskiterę możemy zwijać w pionie. Ma to bowiem duże znaczenie w sytuacji gdy chcemy otworzyc okno w pełnym zakresie. Drugim zastosowaniem mogą być np. drzwi tarasowe, na których moskitiera może być zwijana do boku.

System Przesuwny

Jego główne zastosowanie to duże drzwi tarasowe. Dzięki płaskiej konstrukcji i zastosowanym szynom jezdnym, jednym ruchem ręki możemy zsunąć skrzydła moskitiery w dowolnym kierunku.

Potrzebujesz profesjonalnej porady Architekta?

Masz wątpliwości?
Zadzwoń. Doradzimy.