Oferta

Prosimy o wybranie jednej z zakładek znajdujących się po lewej stronie lub o kliknięcie na nazwę produktu spośród opisanych poniżej.

Rolety wewnętrzne

Rolety wewnętrzne na dobre zadomowiły się na naszym rynku. Nic dziwnego. Jest to najprostrzy i najwygodniejszy sposób zasłaniania okien, który dzięki bardzo szerokiemu wyborowi tkanin daje wręcz nieskończone możliwości aranżacyjne.

Rolety zewnętrzne

Od roku 1996 jesteśmy producentem aluminiowych rolet zewnętrznych. Byliśmy wtedy jedną z niewielu firm w Polsce, zajmujących się ich produkcją. Doświadczenie zebrane w tym czasie pozwala nam jednoznacznie stwiedzić, że jakość jaką Państwu oferujemy jest na najwyższym poziomie. Zachęcamy do umówienia sie z naszymi technikami w miejscu, w którym chcieliby Pańtwo zamontować rolety lub do osobistej wizyty w naszym punkcie sprzedaży.

Bramy garażowe

W naszej ofercie posiadamy bramy garażowe w systemie rolowanym. Jest to bardzo wygodny system do montażu którego nie jest wymagana specjalna konstrukcja, a profil który wykorzystujemy do produkcji bram jest tak jak w przypadku rolet zewnętrznych wypełniony pianką poliuretanową w celu podnisienia jego właściwości izolacyjnych.

Żaluzje

Najbardzie tradycyjnym sposobem na zastosowanie przesłon okiennych są żaluzje. Ich główną zaletą jest brak potrzeby podnoszenia, a jedynie regulacja „skrzydełek” w celu wpuszczenia światła do pomieszczenia.

Verticale

Verticale inaczej nazywane żaluzjami pionowymi to pionowe pasy materiału, które możemy obracać lub ściągać do boku odsłaniając tym samym całe okno.

Plisy

Plisy biorą swoją nazwę od plisowanego materiału, który jest wykorzystywany do ich produkcji. Dzięki swojej harmonijkowej formie pozwala na odsłanianie plisy zarówno od góry jak i od dołu. W rezultacie mamy możliwość wpuszczenia światła do pomieszczenia, nie odsłaniając przy tym całego okna. W ofercie bardzo szeroki wachlarz tkanin.

Moskitiery

VMoskitiery ramkowe są najpopularnieszym rozwiązaniem w walce z owadami w naszych domach. Siatka z włókna szklanego, której używamy do ich produkcji jest na tyle drobna, że skutecznie zatrzymuje nieproszonych gości za oknem.

Markizy

W naszej ofercie znajdują się markizy w kasetach pełnych jak i bez kaset. Wiąrze się to głównie z ochroną materiału przy złożonej markizie w przypadku gdy jest narażona lub nie na działanie złych warunkach atmosferycznych.

Potrzebujesz profesjonalnej porady Architekta?

Masz wątpliwości?
Zadzwoń. Doradzimy.