Rolety Wewnętrzne

Rolety wewnętrzne na dobre zadomowiły się na naszym rynku. Nic dziwnego. Jest to najprostrzy i najwygodniejszy sposób zasłaniania okien, który dzięki bardzo szerokiemu wyborowi tkanin daje wręcz nieskończone możliwości aranżacyjne. Obecnie w ofercie posiadamy ok. 2000 tkanin najwyższej jakości. Dla Państwa wygody we wszystkich typach rolet wewnętrznych stosujemy mechanizmy samoblokujące. Komponenty użyte do produkcji są wykonane z aluminium co gwarantuje długoletnie i bezproblemowe użytkowanie.

System w Kasecie

W jego skład wchodzi kaseta aluminiowa oraz prowadnice dostosowane do rodzaju okna, na którym dokonywany jest montaż rolety. Istnieje możliwość dokonania montażu na wszystkich rodzajach okien. W ofercie posiadamy szeroki wybór kolorystyki komponentów, niezależnie, czy jest to okno białe czy np. w kolorze drewnopodobnym. W trosce o najwyższą jakość pomiar oraz montaż rolet tego typu leży po naszej stronie i jest bezpłatny.

System Mini

Jest to bardzo popularny sposób na wykonanie rolet w korzystnej cenie z jednoczesnym zachowaniem funkcjonalności klasycznej rolety w kasecie. Roleta w systemie mini nie jest wyposażona w kasetę, a prowadnice zostały zastąpione żyłkami o grubości dobranej w taki sposób aby gwarantowała bezproblemowe użytkowanie. Dzięki zastosowaniu żyłek, po uchyleniu okna materiał przylega do jego płaszczyzny niezależnie od tego do jakiego poziomu został opuszczony. Jest to system bezinwazyjny, a więc nie jest wymagane zastosowanie wkrętów montażowych. Szalenie ważnym elementem systemu są haki służące do zamontowania rolety na skrzydle okna. Stosujemy tylko metalowe haki umożliwiające bezproblemowe zamykanie okna oraz wytrzymujące trzaskanie w razie przeciągu.

System Glifowy

Jest to bardzo prosty i estetyczny system, w którym montaż dokonywany jest na płaszczyźnie ściany bądź sufitu. Umożliwia to zastosowanie jednej rolety jako przysłony okna składającego się np. z kilku skrzydeł.

System do okien dachowych

Najczęstrzą przyczyną zasłaniania okien dachowych jest ochrona przed zbytnim nagrzewaniem się poddasz. Nasza firma oferuje system rolet, który pomoże Państwu w ochronie przed promieniami słonecznymi. Posiadamy bowiem tkaniny specialnie do tego przeznaczone.

Potrzebujesz profesjonalnej porady Architekta?

Masz wątpliwości?
Zadzwoń. Doradzimy.