Rolety Zewnętrzne

Od roku 1996 jesteśmy producentem aluminiowych rolet zewnętrznych. Byliśmy wtedy jedną z niewielu firm w Polsce, zajmujących się ich produkcją. Doświadczenie zebrane w tym czasie pozwala nam jednoznacznie stwiedzić, że jakość jaką Państwu oferujemy jest na najwyższym poziomie. Zachęcamy do umówienia sie z naszymi technikami w miejscu, w którym chcieliby Pańtwo zamontować rolety lub do osobistej wizyty w naszym punkcie sprzedaży.

System Natynkowy i Wnękowy

Montażu rolet w tym systemie dokonujemy w przypadku gdy elewacja budynku, na którym chcemy go dokonać jest ukończona. Istnieją dwa sposoby zamontowania rolety: montaż we wnęce okiennej oraz montaż na murze okalającym otwór okienny.

System Podtynkowy

W sytuacji gdy elewacja budynku nie została jeszcze ukończona istnieje możliwość zastosowania systemu podtynkowego „Integro”. Zasada działania oraz konstrukcja rolety jest niemalże taka sama jak w systemie natynkowym. Różnica polega zastosowaniu innej kasety, którą można zamontować w przestrzeni znajdującej się bezpośrednio nad oknem, a następnie ukrycie jej pod tynkiem elewacyjnym.

Sterowania i Napędy

Coraz większą część produkowanych przez nas rolet stanowią systemy wyposażone w napędy elektryczne sterowane drogą radiową. Jedno naciśnięcie przycisku umożliwia, za pomocą automatycznie sterowanego systemu, podnoszenie i opuszczanie rolet. Istnieje również możliwość zaprogramowania np. 7-dniowego scenariusza, w którym rolety otwierają się i zamykają bez naszego udziału, a w razie potrzeby szeroki wybór pilotów i centralek sterujących ich pracą umożliwi dobór systemu najbardziej odpowiadającego Państwa potrzebom.

Potrzebujesz profesjonalnej porady Architekta?

Masz wątpliwości?
Zadzwoń. Doradzimy.